Fotovoltaické elektrárny

Síťové i ostrovní řešení

Nabízíme kompletní řešení ostrovních (off-grid) či paralelních (grid-tie) fotovoltaických systému FVE, včetně velkokapacitní záložní baterie na bázi lithia pro nepřerušený provoz – a to od návrhu až po případné připojení k distribuční síti.

Chytřejší domácnost

Možné napojení na solární, větrnou, hydro elektrárnu či připojení na generátor. Dalšími moduly je možné snímání teploty, hlídání hladin v nádržích či napojení na kouřové nebo požární hlásiče.

Samozřejmostí je spínání zátěží v závislosti na aktuální výrobě či dostupnosti sítě nebo chytré napojení domácí nabíječky (EV) o výkonu až 22kw.

Kvalitní elektronika

Naše řešení jsou založena na kvalitních výrobcích modulárního systému od Holandské firmy s dlouholetou tradicí - Victronenergy. Je možné jej instalovat nejen do rodinných domů, chat či chalup, ale i do mobilních prostředků.

Vhodné i pro vývojáře: Operační systém Venus je možné „libovolně" upravovat ba dokonce nainstalovat na RPi. Podpora systémů Grafana, NodeRed nebo komunikace Modbus TCP/IP zaručuje rozmanitost a velkou komunitu uživatelů.

Pro zájemce o cenově příznivější řešení nabízíme čínské výrobky známé značky Goodwe, kde díky naší spolupráci můžeme poskytnou rozšířenou 10letou záruku na všechny jejich výrobky. Systém od této značky je „méně chytrý", na druhou stranu se jedná o kompaktní řešení „vše v jednom" (all-in-one).

Vždy On-line

Wi-Fi, Bluetooth, a dokonce i možnost GPRS.

S těmito technologiemi je systém možné vzdáleně nejenom sledovat ale i ovládat. Systém VRM vám umožní kdykoliv sledovat kompletní historii a pomůže vám s přehledem spotřeby Vaší domácnosti.Dotace vyřídíme za vás

Vyřízení dotace nechte na nás. Vy už jen čekejte na připsání peněz na váš účet. A to až 50% investice.