Fotovoltaické elektrárny

Síťové i ostrovní řešení

Nabízíme kompletní řešení ostrovních (off-grid) či paralelních (grid-tie) fotovoltaických systému FVE, včetně velkokapacitní záložní baterie na bázi lithia pro nepřerušený provoz – a to od návrhu až po případné připojení k distribuční síti.

Chytřejší domácnost

Možné napojení na solární, větrnou, hydro elektrárnu či připojení na generátor. Dalšími moduly je možné snímání teploty, hlídání hladin v nádržích či napojení na kouřové nebo požární hlásiče. 

Samozřejmostí je spínání zátěží v závislosti na aktuální výrobě či dostupnosti sítě nebo chytré napojení domácí nabíječky (EV) o výkonu až 22kw.

Kvalitní elektronika

Naše řešení jsou založena na kvalitních výrobcích modulárního systému od Holandské firmy s dlouholetou tradicí - Victronenergy. Je možné jej instalovat nejen do rodinných domů, chat či chalup, ale i do mobilních prostředků.

Pro rozsáhlejší systémy je možné doplnění o Rakouské měniče značky Fronius s možností vytvoření "neomezené" velikosti elektrárny.

Vhodné i pro vývojáře: Operační systém Venus je možné „libovolně" upravovat ba dokonce nainstalovat na RPi. Podpora systémů Grafana, NodeRed nebo komunikace Modbus TCP/IP zaručuje rozmanitost a velkou komunitu uživatelů.


Vždy On-line

Wi-Fi, Bluetooth, a dokonce i možnost GPRS. 

S těmito technologiemi je systém možné vzdáleně nejenom sledovat ale i ovládat. Systém VRM vám umožní kdykoliv sledovat kompletní historii a pomůže vám s přehledem spotřeby Vaší domácnosti.Dotace vyřídíme za vás

Vyřízení dotace nechte na nás.  Vy už jen čekejte na připsání peněz na váš účet. A to až 50% investice.