Reference

V průběhu našeho fungování jsme měli možnost pracovat na řadě různých projektů a s různými zákazníky. Naše reference jsou důkazem našeho odborného přístupu, kvality našich služeb a spokojenosti našich zákazníků. 


Pracujeme na projektech různých velikostí a komplexnosti - od malých rodinných domů až po velké komerční budovy. Nezáleží na tom, jak velký nebo malý je váš projekt, vždy se snažíme najít nejlepší možné řešení, které splní všechny vaše požadavky a bude šetrné k životnímu prostředí. 


Díky našemu širokému spektru služeb a vysokému standardu práce získáváme důvěru mnoha zákazníků. 

Jsme hrdí na to, co jsme dosud dokázali, a těšíme se na další projekty, na kterých budeme moci pracovat. 


Dobrý den,

-  povedl se návrh elektrárny, tj. asymetrické rozložení panelů na V a Z stranu tak přináší výhodné rozložení výroby prakticky po celý den. Kapacita baterie zatím bez problémů pokryje i dny s minimem slunečního svitu, včetně občasného spuštění TČ.

- již jsem několikráte uvedl, že mě mile překvapila stávající funkčnost elektrárny. Při denní spotřebě okolo 20 kWh odebereme max. 2 kWh ze sítě, což je skvělé. Já vím, teď v létě je to pohoda, tak uvidíme v zimě.

- také oceňuji, že i když třeba nemůžete zvednout mně telefon okamžitě, ozvete se dodatečně, tj. nenecháte případný problém "vyhnít".


Ing. Luděk Šváb, CSc. 


Vážení, s instalací FVE od vaší společnosti PVolt s.r.o. jsme  nadšeni a spokojeni. K rozhodnutí obrátit se na vaši společnost byly samozřejmě reference předchozích klientů převážně v jižních Čechách a osobní prohlídka dvou již vámi realizovaných FVE. Samozřejmě z toho byla i obava ze vzdálenosti sídla vaší společnosti od našeho bydliště. Po prvním telefonickém kontaktu jsem očekával s napětím jak se budou sliby plnit. Vyplývá to i z toho, že se jedná o významnou rodinou investici. Po vaší osobní návštěvě a technickém zhodnocení, pak projekt i administrativa související nejen s vámi ale i s dodavateli energií atd. nabrala rychlost a pamatuji, že jste chtěl realizovat již asi tři měsíce po našem rozhodnutí. Po vzájemné dohodě s ohledem na zimní období vaše společnost realizovala během jediného dne a vše bylo okamžitě funkční - neuvěřitelné. Pak jsem pochopil, že úspěch vaší společnosti spočívá nejen ve vaší profesní odbornosti, trpělivosti v jednání s klienty s nesčetnými laickými dotazy, ale i vašich pracovníků. Navodili jste ve vztahu ke klientovi čestné, vždy pravdivé a kultivované jednání, na které bohužel v současné situaci v Čechách už nějak zapomínáme. Mám zkušenost nejen ze své rodiny, ale i od dalších sousedů, že FVE byla namontována, ale zprovoznění trvalo min. půl roku. Z těchto důvodů jsem se nebál vás doporučit i svým sousedům a i oni mají od vás FVE realizovanou s ještě větší rychlostí. Je obdivuhodné, že vzdálenost sídla vaší společnosti nehraje žádnou roli.  S velkým poděkováním p. Adámek  (Středočeský kraj)

Vážení,

s instalací FVE od vaší společnosti PVolt s.r.o. jsme  nadšeni a spokojeni. K rozhodnutí obrátit se na vaši společnost byly samozřejmě reference předchozích klientů převážně
v jižních Čechách a osobní prohlídka dvou již vámi realizovaných FVE. Samozřejmě z toho byla i obava ze vzdálenosti sídla vaší společnosti od našeho bydliště. Po prvním telefonickém kontaktu jsem očekával s napětím jak se budou sliby plnit. Vyplývá to i z toho, že se jedná o významnou rodinou investici. Po vaší osobní návštěvě a technickém zhodnocení, pak projekt i administrativa související nejen s vámi ale i s dodavateli energií atd. nabrala rychlost a pamatuji, že jste chtěl realizovat již asi tři měsíce po našem rozhodnutí. Po vzájemné dohodě s ohledem na zimní období vaše společnost realizovala během jediného dne a vše bylo okamžitě funkční - neuvěřitelné. Pak jsem pochopil, že úspěch vaší společnosti spočívá nejen ve vaší profesní odbornosti, trpělivosti v jednání s klienty
s nesčetnými laickými dotazy, ale i vašich pracovníků. Navodili jste ve vztahu ke klientovi čestné, vždy pravdivé a kultivované jednání, na které bohužel
v současné situaci v Čechách už nějak zapomínáme. Mám zkušenost nejen ze své rodiny, ale i od dalších sousedů, že FVE byla namontována, ale zprovoznění trvalo min. půl roku. Z těchto důvodů jsem se nebál vás doporučit i svým sousedům a i oni mají od vás FVE realizovanou
s ještě větší rychlostí. Je obdivuhodné, že vzdálenost sídla vaší společnosti nehraje žádnou roli. 

S velkým poděkováním p. Adámek  (Středočeský kraj)

Dobrý den, pane Pahorecký, 

s kvalitou FVE jsem zcela spokojen, vše funguje jak má.

S pozdravem P. Voldřich